A tanfolyamokat indítani a fentebb kiírt tervezett időpontokban megfelelő létszám esetén tudjuk, ennek hiányában a tervezett kezdési időpontot későbbi kezdésre módosítjuk.
A tantermi oktatásnak megfelelően tanulhatsz az élő online közvetítésekkel. Kényelmesen otthonról, vagy akár utazás közben is.
Kattints ide az online oktatás megkezdéséhez szükséges útmutatóhoz. Tanulmányozd át miként csatlakozhatsz könnyedén oldalunkról ingyen letölthető program segítségével.
A tanfolyam képzési díja fizethető egy összegben, két részletben vagy havi KAMATMENTES részletekben is, amennyiben a képzési idő meghaladja az 1 hónapot.
Ezt a lehetőséget minden résztvevőnek biztosítjuk.
Erre a tanfolyamra igénybe veheted az akár 0%-os Képzési Hitelt, melyről bővebben ITT olvashatsz. A mai digitális világ az adatokra épül,
Erre a tanfolyamra igénybe veheted az akár 0%-os Képzési Hitelt! A Képzési Hitelről bővebben: ITT olvashatsz. Mi is a frontend fejlesztés?
Erre a tanfolyamra igénybe veheted az akár 0%-os Képzési Hitelt! A Képzési Hitelről bővebben: ITT olvashatsz. Tanulj a legjobbaktól!
Erre a tanfolyamra igénybe veheted az akár 0%-os Képzési Hitelt! A Képzési Hitelről bővebben: ITT olvashatsz.
1. Infokommunikációs technológiák
Az első modul egy kis hardveres és szoftveres bemelegítés. Talán elsőre úgy tűnik, hogy a mai fejlesztési technológiák mellett egy szoftverfejlesztőnek ezekre nem lesz szüksége, de gondoljunk csak bele példaként: hosszú hónapok fejlesztése után mihez kezdünk, ha olyan erőforrásigényű programot hoztunk létre, amelyet alig lehet hardverrel kiszolgálni.
2. Hálózati ismeretek
A hálózatok felhasználói szintű ismerete elengedhetetlen, hogy később hálózati alkalmazásokat, multiplayer játékokat, vagy akár megfelelően felépített weboldalakat tudjunk készíteni. Mindezt természetesen saját, szoftverfejlesztői szempontunkból is megvizsgáljuk.
3. Programozási alapismeretek
Itt már belecsapunk a programozás rejtelmeibe! Ebben a modulban megismerjük az alapvető fogalmakat, elemeket és tételeket, valamint elkezdjük ezeket „programozói szemszögből” vizsgálni. Ez a gondolkodásmód szükséges ahhoz, hogy később nagy méretű, összetett alkalmazásokat is minőségi szinten tudjunk készíteni.
4. SQL Alapok
Megismerjük az adatbázisokat, melyeket minden nagy szoftverrendszer használ az adatok tárolására, szűrésére. Az SQL alapok ismerete kulcsfontosságú későbbi alkalmazásaink kialakításához.
5. Szoftverfejlesztés Java alapokon
Elérkeztünk a tanfolyam csúcspontjához: elmerülünk a szoftverfejlesztésben, valamint mélyebben megismerkedünk elsődleges referencianyelvünkkel, a Java-val! A modul végére már használjuk újonnan kialakult gondolkodásmódunkat és a korábbi modulok segítségével komolyabb alkalmazásokat is képesek leszünk lefejleszteni.
6. Szoftvertechnológia
Ebben a modulban tekintjük át, hogyan is néz ki egy szoftverprojekt, miért kell tervezni a szoftvereket és miért fontosak a logikai összefüggések. Megismerjük, milyen módszertanok és modellek állnak rendelkezésünkre ehhez, megtanuljuk modellezni a folyamatokat.
7. Verziókezelő és projektvezető eszközök
Manapság már hatalmas szoftverek készülnek, melyeket hosszú időn keresztül, csapatmunkában fejlesztenek. Megtanuljuk, melyek azok az eszközök, amik segítenek koordinálni ezeket a munkafolyamatokat - akár rövidebb, akár hosszabb munkaidő-távlatokban is.
8. Szoftvertesztelés
A fejlesztési folyamat egyik legfontosabb része, hiszen ha a szoftverünk fut, még közel sem biztos, hogy jól csinálja a dolgát. Olyan eszközöket ismerünk meg, melyek segítségével képesek leszünk kiszűrni a lehető legtöbb anomáliát, a lehető legegyszerűbb módokon - manuálisan és tesztelőprogramokkal is.
A képzés sikeres teljesítését követően független akkreditált vizsgaközpontnál államilag elismert bizonyítvány szerezhető. A vizsgára bocsátás feltétele: a szakmai képzés követelményeinek igazolásáról a képző intézmény által, a felnőttképzési adatszolgáltatási rendszerben kiállított tanúsítvány.
A vizsgafolyamat további részleteivel kapcsolatban keresd oktatásszerveződet!
Számítógép hardveres felépítése
Az alapvető hardverek működése
Perifériák és azok kezelhetősége
Alapvető matematikai ismeretek
Matematikai logika
Operációs rendszer ismeretek
Virtualizációs technológiák
Hálózatok alapjai
Hálózatok csoportosítása
Hálózatok rétegződése
Hálózati eszközök
Hálózatok egy szoftverfejlesztő szemével
Programozás történelme
Programnyelv generációk
Programnyelv fogalma, csoportosíthatósága
Programozás alapfogalmai
Algoritmusok fogalma
Alapvető programozási tételek
Programozási technikák / paradigmák
Adatbázisok történelme, fejlődése
A különböző adatbázismotorok áttekintése, telepítési lehetőségeik, főbb felhasználási területeik
Relációs adatbázisok alapjai
Az SQL nyelv alapjai
Komplexebb lekérdezések
Betekintés a tranzakciós adatbázisok működésébe
JAVA JRE/JDK alapjai / Virtuális gép
A C alapú nyelvek operátorainak megismerése
A Java primitív típusai
Adattárolás a Java-ban
Kommentezési lehetőségek és fontossága
Típus konverziók
NetBeans IDE megimserése
Vezérlési szerkezetek a Java nyelvben
Procedurális programozás alapjai
A struktúra megismerése
Szöveges fájlkezelés
Szövegfüggvények
CSV fájl kezelése
Állományok kezelése
Objektum-Orientált Programozás
Az OOP a Java-ban
A Java alapvető grafikus felületeinek áttekintése (elmélet)
A Swing megismerése
Haladó programozás Java-ban
Haladó OO programozás 1. rész
A S.O.L.I.D. szabályainak áttekintése, megértése, reprezentálása
Kivételkezelés
Haladó OO programozás 2. rész
Generikusság
Reflekció bevezetése
Adatbáziskezelés programból elmélete
Az OO és Relációs modellek illeszthetősége
Java JPA adatbáziskezelési lehetőségei
A Lambda kifejezések szerkezete
A JPA-JPQL alapjai
JSON feldolgozása és létrehozása programból
Többszálú alkalmazások fejlesztése
Hálózati erőforrások elérése, használata programból.
Bevezetés
Történelmi visszatekintés – miért fontos a szoftverek tervezése
Szoftverprojekt elemei
Szoftverprojekt költségei
Szoftver, mint termék előállítása
Projekt modellezési alapok / technikák
Tervezés általános elvei
Tervezés eszközei
Sparx Systems - Enterprise Architect használata
Szoftverdokumentáció
Reverse engineering
Verziókezelés lényege, alapjai
Verziókezelő rendszerek típusai, működése
A Git verziókezelő megismerése
Git alapú verziókezelő rendszerek és szerverek megismerése
SVN megismerése, rövid betekintés
Projektkezelés lényege
A verziókezelés és projektvezetés különbségei és közös pontjai
Microsoft TFS (Team Foundation Services)
Atlassian JIRA
Tesztelési alapfogalmak
Szoftvertesztelés és szoftverfejlesztés kapcsolata
Tesztelői szerepkörök és menedzsment
Teszttechnikák I. (elmélet)
Teszttechnikák II. (gyakorlat)
Tesztautomatizálás
A Junior Java backend fejlesztő a Java programozás nyelv használatával a Java osztálykönyvtárakat, a kódolási konvenciókat, az objektumorientált és a tiszta kód elveket, egyszerűbb algoritmizálási feladatokat old meg. Munkája ellenőrzéséhez unit teszteket ír , olvas és kiértékeli azokat. A Junior Java backend fejlesztő verziókövető rendszert használ a csoportos és/vagy egyéni projektjei során. Buildelésre folyamatos integrációs eszközt (CI/CD) használ. A Java programokból kiadja az SQL utasítások, melyhez ismeri az SQL nyelv alapjait. Programozásra integrált fejlesztőeszközt (IDE) használ.
Résztvevői elégedettség mellett további 3 érv szól mellettünk
Munkatársaink készséggel támogatnak, hogy a legjobb döntést hozhasd meg. Az igényeidre és céljaidra legmegfelelőbb képzést fogjuk csak javasolni számodra. Képzéseink között számos egymásra épülés segíti, hogy a kezdeti tudásodnak megfelelő lépcsőről indulva juss a csúcsra.
Időpontjaink szervezésénél figyelembe vesszük, hogy képzéseink munka vagy iskolai tevékenység mellett is elvégezhetőek legyenek hétköznapi és hétvégi időbeosztás szerint. A tantermi képzések mellett az online szervezés is nagy segítségedre lehet, hogy megspórold az utazással járó időt és fáradtságot.
Gyakorlatorientált képzéseink keretében igyekszünk az optimális óraszámok mellett a maximumot nyújtani neked úgy, hogy pénztárcabarát legyen számodra. Részlefizetési konstrukciókkal, képzési hitel lehetőséggel és igénybe vehető kedvezményekkel támogatunk céljaid elérésében.
Folyamatosan figyelemmel kísérjük a képzésen résztvevőink igényeit és a munkaerőpiac folyamatosan változó elvárásait. Ennek köszönhetően oktatóink számára is megadjuk a támogatást, hogy számodra is a legtöbbet nyújthassák.
A jelenlegi oktatási platformok komoly átalakuláson mentek át az elmúlt években. Büszkén kijelenthetjük, hogy mind a tantermi, mind az online oktatásban nyújtott minőségünk a legkorszerűbb szemléletek és igények mentén fejlődik.
Átadható tudásunk mellett a technikai eszközök használatában is megteszünk mindent, hogy profi minőséget biztosítsuk számodra és képzéseinken való részvételed problémamentes és élvezetes legyen.
Az indulás előtt legkésőbb 1 héttel várjuk a jelentkezéseket. De ha sikerült eldöntened, hogy szeretnél részt venni a képzésen, akkor célszerű minél hamarabb leadni a jelentkezésed, mert előfordulhat, hogy betelik a csoport létszáma.
Természetesen van lehetőség részletfizetésre. A mértéke az időbeosztástól függ. 1 hónapnál hosszabb tanfolyamoknál havi kamatmentes részletfizetésre van lehetőség.
A havi részleteket minden hónap végig kell befizetni. Ezt megteheted az ügyfélszolgálatunkon készpénzben vagy bankkártyával, de ha szeretnéd, akkor választhatod az átutalást is.
Amennyiben van más futó tanfolyamunk, akkor ott pótolhatod, vagy az oktató elküldi mit vettek azon a napon, amikor nem voltál.
Elektronikusan letölthető jegyzeteket fogsz kapni. Ehhez a hozzáférést az első oktatási napon kapod meg. A jegyzetek díja benne van a képzés díjában.
Gyakorlatorientált képzéseket tartunk, így könnyen el tudod sajátítani az ismereteket. Otthoni gyakorlás is ajánlott.
Az Árpád híd közelében vagyunk. Itt áll meg a 3-as metró, az 1-es villamos, illetve az alábbi buszok is: 26-os, 32-es, 34-es, 106-os. Az utcán parkolásra is van lehetőség, melynek a díja 450 Ft/óra.